تصادف در محور خواف-تربت حیدریه جان ۱۲نفر را گرفت !

 

امروز چهارشنبه مورخه 1393/5/22ساعت 6 صبح متاسفانه خبری مبنی بر تصادف دو دستگاه خودرو 405 و پراید در سر خط جاده ی فایندر به تیم خبری خواف خبر رسید. که تیم خواف خبر با حضور در صحنه ی تصادف اطلاعاتی را به دست آورد .

هنگام مواجهه شدن اعضای تیم با صحنه بسیار شکه شدن، خودرو ها یک دستگاه ۴۰۵ بود که در آتش سوخته بود.در این خودرو ۹ سر نشین حضور داشته اند که متاسفانه به دلیل سوختگی شدید در جا جان باخته بودند و در آتش سوخته بودند.در خودرو دیگر که پراید بود ۳ سرنشین حضور داشتند که بازهم متاسفانه به دلیل جراحات زیاد جان باخته بودند.

این اتفاق ساعت 6 صبح رخ داده بود و به گفته ی یکی از شاهدان هنگام تصادف افراد عبوری  سعی داشتن که افراد را از خودرو بیرون بیاورن اما به دلیل حرارت زیاد آتش و ترس از انفجار خودرو کسی نتوانسته است اقدام به نجات کند. یعنی در این تصادف ۱۲ نفر جان باخته اند که احتمال آن ناشی از خواب آلودگی بوده است.

tasadof

علی حسین زاده با بیان اینکه دو خودرو به دلیل سرعت بالا از روبرو به هم تصادف کرده اند،گفت: پژو بر اثر شدت برخورد در لحظه تصادف دچار حریق شد و همه سرنشینان آن در دم جان سپردند.

سرهنگ محمد صفایی افزود : 5 نفر از جان باختگان در این حادثه کودک و از سرنشینان پژو 405 بودند .
او علت این حادثه را خواب آلودگی و انحراف به چپ خودروی پراید اعلام کرد.
فرمانده پلیس راه خراسان رضوی گفت : پس از برخورد این دو خودرو با یکدیگر و فوت سرنشینان ،پژو 405آتش گرفت که با حضورآتش نشانان در محل حریق اطفاء شد.

به گزارش خواف نیوز، جان باختگان این سانجه متشکل از همه اعضای سه خانواده خواجه زاده، آغاز و بی تکلف است.

خواجه زاده راننده خودروی پراید از شهروندان خواف و آغاز و بی تکلف که با هم باجناق بودند سرنشینان پژو405 و از شهر نشتیفان هستند.

 از خداوند منان برای این مرحومان مغفرت و

برای  اقوام و خویشان صبر و بردباری آرزومندیم .

/ 0 نظر / 196 بازدید